Články

Hydraulické ruky Maxilift a přívěsy Agados

Jako novinku v naší nabídce jsme pro vás připravili akční sestavy automobilových nákladních přívěsů českého výrobce Agados a hydraulických ruk/jeřábů Maxilift. Tyto sestavy jsou určeny pro provoz na pozemních komunikacích a k dodání jsou pouze od naší společnosti JPJ Forest, s.r.o.

Tyto sestavy poslouží každému, kdo potřebuje nakládat a převážet těžší břemena a materiál za osobními automobily a dodávkami, namátkou lze zmínit např. firmy a řemeslníky z oboru stavebnictví, tesařství, truhlářství, kovovýroby a mnoho dalších.

Špičkového českého výrobce přívěsů Agados netřeba dlouze představovat. Přívěsy značky Agados jsou vyráběny ve velmi široké škále nosností a konfigurací a ve střední Evropě jsou známy svou kvalitou a precizností zpracování již desítky let. Zavolejte nám a společně vybereme pro Vaši soupravu ten nejvhodnější přívěs nebo si přívěs můžete vybrat přímo na webových stránkách výrobce a my Vám jej dodáme s již namontovanou hydraulickou rukou: Nabídka přívěsů Agados

Společnost JPJ Forest,s.r.o. je oficiálním dovozcem italských hydraulických ruk a jeřábů Maxilift. Hydraulické ruky Maxilift jsou kompletně vyráběny v Itálii, v její průmyslové části ve městě Boretto. Měli jsme tu čest továrnu osobně navštívit, nahlédnout do výroby a přesvědčit se, že celý výrobní proces hydraulických ruk je realizován v Itálii. Italové z Maxiliftu si na rozdíl od konkurence nesnižují výrobní náklady delegováním výrobních procesů do zemí s nižšími náklady na lidskou práci a to je hlavním důvodem toho, že na trh pustí vždy jen špičkové hydraulické ruky té nejvyšší kvality.

Pohon hydraulických ruk a jeřábů pro námi nabízené sestavy s přívěsy Agados je řešen velmi jednoduše a bez nutnosti zásahu do elektroinstalace tažného vozidla. Ovládání jeřábu je elektrohydraulické, napájené z přídavné nezávislé baterie, která může být umístěna v přední části přívěsu.

Nabídka a technická specifikace hydraulických ruk Maxilift zde: Hydraulické ruky Maxilift nebo přímo na tel. +420 773 202 321

Usnadněte, zrychlete a zefektivněte práci Vám a Vašim zaměstnancům pomocí přívěsů Agados a hydraulických ruk a jeřábů Maxilift.

Dodavatelé

AS Fors MW AS Fors MW BALTROTORS Ltd Biojack Deitmer JPJ Forest, s.r.o. Kreisi Metall OÜ Next Hydraulics srl Pentin Paja Oy Riuttolehto Oy Tizmar snc Unimet AB