Články

Lesní stroje Farma

Farma – kvalitní vyvážecí lesní přívěsy a drapáky

Společnost JPJ Forest, s.r.o. je oficiálním dovozcem lesnických strojů FARMA pro ČR a SR. FARMA je švédsko – estonská obchodní značka s dlouholetou tradicí (od r. 1992), která se specializuje na výrobu nejkvalitnější lesnické techniky a lesních strojů.

FARMA se zaměřuje zejména na lesní vyvážecí přívěsy a drapáky, hydraulické jeřáby (hydraulické ruky), drapáky na kulatinu nebo na klest, vkládací lžíce a štípací hlavice.

Jelikož se jedná o společnost s dlouholetou tradicí a stabilním zázemím, pracuje na neustálém vývoji a zdokonalování tým konstruktérů a technologů, kteří se starají o to, aby FARMA byla vždy alespoň krůček před konkurencí. Lesní vyvážecí přívěsy („vyvážečky za traktor“) FARMA jsou nabízeny ve variantách s nosností od 6 do 16 tun a s možností vybrat si ze široké škály volitelného příslušenství k těmto vlekům.

Základní členění hydraulických ruk (hydraulických jeřábů) FARMA je dle jejich dosahu: 3,8 až 8,5 metru. Všechny hydraulické ruky disponují úhlem otáčení 360° kolem své osy a jsou vybaveny špičkovými hydraulickými rotátory Baltrotors s tzv. nekonečným úhlem otáčení. V naší nabídce naleznete malé, střední, ale i největší lesní vyvážecí vleky a drapáky, které lze osadit hydraulickou rukou s dosahem až 8,5 m a nosností 520 kg na maximální výsuv.

Vyberte si prosím z naší nabídky lesních vyvážecích vleků a hydraulických ruk a společně pro Vás vybereme tu nejvíce vhodnou sestavu.

Tým společnosti JPJ Forest, s.r.o.

Dodavatelé

AS Fors MW AS Fors MW BALTROTORS Ltd Biojack Black Bruin Deitmer Finn-Rotor JPJ Forest, s.r.o. Kreisi Metall OÜ Next Hydraulics srl Pentin Paja Oy Riuttolehto Oy Tizmar snc Unimet AB