Články

Lesní stroje Farma

Farma – kvalitní vyvážecí lesní přívěsy a drapáky

Společnost JPJ Forest, s.r.o. je oficiálním dovozcem lesnických strojů FARMA pro ČR a SR. FARMA je švédsko – estonská obchodní značka s dlouholetou tradicí (od r. 1992), která se specializuje na výrobu nejkvalitnější lesnické techniky a lesních strojů.

FARMA se zaměřuje zejména na lesní vyvážecí přívěsy a drapáky, hydraulické jeřáby (hydraulické ruky), drapáky na kulatinu nebo na klest, vkládací lžíce a štípací hlavice.

Jelikož se jedná o společnost s dlouholetou tradicí a stabilním zázemím, pracuje na neustálém vývoji a zdokonalování tým konstruktérů a technologů, kteří se starají o to, aby FARMA byla vždy alespoň krůček před konkurencí. Lesní vyvážecí přívěsy („vyvážečky za traktor“) FARMA jsou nabízeny ve variantách s nosností od 6 do 16 tun a s možností vybrat si ze široké škály volitelného příslušenství k těmto vlekům.

Základní členění hydraulických ruk (hydraulických jeřábů) FARMA je dle jejich dosahu: 3,8 až 8,5 metru. Všechny hydraulické ruky disponují úhlem otáčení 360° kolem své osy a jsou vybaveny špičkovými hydraulickými rotátory Baltrotors s tzv. nekonečným úhlem otáčení. V naší nabídce naleznete malé, střední, ale i největší lesní vyvážecí vleky a drapáky, které lze osadit hydraulickou rukou s dosahem až 8,5 m a nosností 520 kg na maximální výsuv.

Vyberte si prosím z naší nabídky lesních vyvážecích vleků a hydraulických ruk a společně pro Vás vybereme tu nejvíce vhodnou sestavu.

Tým společnosti JPJ Forest, s.r.o.

Dodavatelé

AS Fors MW AS Fors MW BALTROTORS Ltd Biojack Black Bruin Deitmer JPJ Forest, s.r.o. Kreisi Metall OÜ Next Hydraulics srl Pentin Paja Oy Riuttolehto Oy Tizmar snc Unimet AB